Reacties

23 februari 2012 om 11:45 Jan
Bestedingsdoelen stappenplan 4.Lees ik het verkeerd? 4. Met het rendement op een belegging van 160 miljoen euro:Financiering van een partnerpensioen ten behoeve van alle circa zesduizend huidige werknemers in operationele dienst.Hoe zit het dan met mensen die nu buiten de haven werken. Mensen die hun Het rendement van die belegging heeft toch al een bestemming. Geldt dit ook voor ECT, RWG. Uniport, RST,ITR, Matrans,ILS,RPS alle (ex)- werknemers in de haven?
22 februari 2012 om 11:57 Echie
Ja jongens jullie moeten allemaal lekker reageren zo, de arbeiders die in de volcontinu hun centen verdienen de grond in trappen. Lekker meegaan met al de graaiers in deze maatschappij en regeringsvertegenwoordigers die ons hele sociale stelsel afbreken. Als er dan een sector tegengas gaat geven moeten jullie die vooral veroordelen en niet steunen, vergeet niet dat het gepeupel het werk doet en als je samen sterk staat je wat bereikt. Ik ben gepeupel, maar schop wel terug. Het is mijn portemonee
22 februari 2012 om 08:51 Harry
Heel goed resultaat! 11% erbij bovenop die mooie salarissen is niet verkeerd. Kunnen de bonden de arbeidsvoorwaarden meenemen naar de tweede Maasvlakte
22 februari 2012 om 02:13 Willem
Klaas, daar is de bond niet moeilijk in: "geld van een ander uitgeven is bij de bond niet vreemd". Dat er nu eigenrijders en kleine bedrijven in de logistiek het moeilijk hebben of zelfs omvallen, interesseert ze totaal niet. Dat geeft geen enkele nedia-waarde voor ze en daar valt ook zieltje te winnen. Ze staan voor: wie de sterkste schouders heeft, die moeten de lasten dragen? Kijk maar naar de 11% bij de toch al dik betaalde salarissen !
22 februari 2012 om 12:51 Klaas
>Volgens Stam is daar op dit moment nog 160 miljoen van over.< Dat is wel heel er raar. Dat geld is toch niet voor, of van de APM. Lekker makkelijk andersman geld weg geven.
22 februari 2012 om 12:20 Patrick Balkhoven
Schandalig! Heel de Rotterdamse haven (en de rest van Nederland) moet de broekriem aanhalen maar de mensen van de APM (die al zo slecht verdienden)krijgen er 11% bij!
Eerste 1 2 Laatste 

Reageren

 

 
Alle velden met * zijn verplicht